Informativní schůzka

V podstatě by mělo jít o pochopení vašich potřeb. Při osobní schůzce se navzájem o sobě mnoho dozvíme. Třeba zjistíte, že mnohé věci už víte, ale některé jste ani netušili. Sami si zvolíte, které mé služby jsou pro vás užitečné, a které zvládnete sami. Nákup či prodej nemovitosti nemusí být vaší noční můrou:

Konzultace s prodávajícím

 • Zbytečná prohlídka nemovitosti bere energii všem zúčastněným stranám. Nebydlíte-li přímo v prodávané nemovitosti, nemusíte se prohlídek vůbec účastnit. Na prohlídky chodí často i tzv. realitní turisté. Chtějí vidět i nemovitosti, na které nemají dostatek finančních prostředků, ale rádi by si je pořídili třeba za pár let. 
 • Řeknu vám, jak potencionálního klienta zaujmout, kde a jak nejlépe inzerovat, případně vám mohu denně posílat seznam inzerujících, kteří hledají nemovitosti.
 • Někteří klienti z počátku netuší, zda a za kolik nemovitost prodat. Nebo mají na nemovitosti nějaké závazky a nevědí, zda ji prodat mohou. Třeba vám nestranný názor při rozhodování pomůže. 
 • Mohu vám poradit jaké dokumenty budete při prodeji potřebovat.
 • Usoudíte-li, že si chcete nemovitost prodat sami, nemusí to být vždy špatná volba, pokud se v tom dokonale vyznáte. Jestli se v realitách vyznáte jen obecně, pak je dobré mít tzv. „přítele na telefon“, a pokud se v nich nevyznáte vůbec, pak předejte celý případ zkušenému realitnímu makléři. 

Konzultace s kupujícím

 • Čas strávený na prohlídkách bývá sice mnohdy velmi poučný, ale je velmi pravděpodobné, že jej umíte trávit smysluplněji. Uváděné fotografie nemusejí odpovídat skutečnosti, pokud je fotil profesionální fotograf. Je hodně nepravděpodobné, že do inzerce byly zvoleny fotografie mokrého zdiva či narušená statika domu. 
 • Řeknu vám, na co se před prohlídkou ptát, abyste se vyvarovali zbytečným prohlídkám, které vám vezmou energii. Inzerované popisy mohou být buď nadsazené nebo naopak nedostatečné. Mnohé věci se dozvíte jen tím, že se majitele (pověřené osoby) zeptáte ještě z tepla domova. 
 • Pozor, … to, že si zajišťuje prodej nemovitosti majitel sám, ještě neznamená, že koupíte nemovitost levněji než prostřednictvím RK. Majitel mívá často k nemovitosti srdeční pouto a cena často neodpovídá realitě. Nemusí vám pomoci ani to, že prodej zajišťuje realitní kancelář. Může totiž jít o nezkušeného makléře, nebo o kamaráda prodávajícího a ten bude vždy stát na jeho straně. 
 • Můžeme si společně ujasnit, co vlastně chcete dříve, než se pustíte do hledání a zbytečně najezdíte stovky kilometrů. Někteří klienti z počátku netuší, co hledají. Nejdříve chtějí dům na samotě u lesa a když jej mají a narodí se jim děti, zjistí, že vlastně dělají taxikáře a na relaxaci, kterou jim dům měl poskytnout už nemají energii. Třeba vám nestranný názor při rozhodování pomůže. 
 • Mohu vám poradit jak a kde hledat vhodnou nemovitost, případně vám zasílat soukromou inzerci prodávajících. 
 • Usoudíte-li, že si chcete nemovitost koupit  sami, nemusí to být vždy špatná volba, pokud se v tom dokonale vyznáte. Jestli se v realitách vyznáte jen obecně, pak je dobré mít tzv. „přítele na telefon“, a pokud se v nich nevyznáte vůbec, pak požádejte o služby zkušeného realitního makléře. 
realitní schůzka

Konzultace v Brně

0,-/ hod.
 • 1. hodina zdarma
 • Kupující / Vlastník

_____

Mé služby

_____

Prohlídka

_____

Hodinová sazba

Pokud se na spolupráci domluvíme, je potřeba o tom sepsat dohodu, protože podle nového realitního zákona již nelze uzavírat ústní dohody.

V naléhavém případě volejte

+420 603 514 774

Nebo raději pošlete email:

Žádost o zpětný kontakt

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů: